Esenyurt Atatürk Mahallesi Oto Mekanik Servis

Esenyurt Atatürk Mahallesi Oto Mekanik Servis 0 533 717 40 19

Esenyurt Atatürk Mahallesi Oto Mekanik Servis işleri Yapan Yüksel Oto firmamıza gelerek araçlarınızın oto mekanik sorunlarını halledebilirsiniz. Yüksel Oto olarak her ne kadar yerimiz İstanbul Büyükçekmece Beykent Sanayi Sitesinde olsa da Yakın çevre ilçelere oto mekanik, oto elektrik yol yardımı gerektiğinde ve ekiplerimizin müsait olması halinde gitmekteyiz. Aracınızın her daim ilk günkü performansını sürdürmeye devam etmesi ve konforlu bir sürüş deneyimi sunmasını sağlayan mekanik aksamların doğru çalışması ve bakımının yapılması önemlidir. Tercih edilecek mekanik aksamlara karar verirken aracınızın modeli, markası ve kullanım alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurulmalıdır. Yüksel Oto Full Servis olarak, araç mekanik aksam kontrollerini gerçekleştirmekte ve mevcut sorun tespitinde araç mekanik aksam tamiri veya değişimi yapmaktayız. Araç mekanik kontrolleri yapan Büyükçekmece oto tamir firması olarak her türlü oto tamiri ve araç mekanik parça değişimi işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Esenyurt Atatürk Mahallesi Oto Mekanik Servis
Esenyurt Atatürk Mahallesi Oto Mekanik Servis

Araç mekanik aksam kontrolleri araç motoru üzerinde bulunan yakıt, elektrik, hava, yağlama, soğutma ve tüm mekanik aksamların genel kontrolleridir. Bu fiziki kontroller sonrasında Diagnostic test ile motor sistemlerinin çalışma değerleri belirlenerek var ise arıza kayıtları tespit edilir. Motor performansı ölçümü yapılarak üretilen güç değeri tespit edilir. Mekanik kontroller sonrasında aracın mevcut parçalarından kontrol edilmesi gereken ya da değiştirilmesi gerekenler belirlenmiş olur. Firmamızın gerçekleştirmiş olduğu bazı mekanik kontroller şunlardır.

Porya rulman değişimi, defransiyel düzeltme ve kaynağı, muhtelif civata çıkarma, şaft kafası onarımı ve ıstavroz değişimi, aks düzeltme, aks uzatma ve kısaltma, fren sistemleri parça onarım ve yenileme, şarj dinamosu ve marş motoru mekanik parçalarının onarımı, gerektiğinde araç üzerinde modifiye, motorun yan parçalarıyla ilgili işlemler, rot işlemleri, yağ filtreleri, pompa ve filtreler, bujiler, vites kutusu ve tamiri, yakıt enjeksiyonu, subap ayarları, fren balataları işlemleri, debriyaj balata ve ayarları, kayışlar, cam-kilit işleri, vantilatör kayışı, civatalar, Hava Filtresi Kontrolü,Yağ Soğutucusu,Turbo Kontroller,Turbo İnterColl Kontrolü,Direksiyon Pompa Kontrolleri,V Kayışı Görünen ve Kasnak,Fren Hidroliği,Motor Su Sızdırmazlığı Kontrolü (Termostat Gövdesi),Antifriz Derecesi,Motor Yağı Seviyesi,Soğutma Fanları,Motor Su Radyatörü ve Paneli,Klima Radyatörü ve Klima Boruları,Motor Yağ Sızdırması,Motor Elektrik Tesisatı,Akü Testi gibi birçok örnek verebiliriz.

Esenyurt Atatürk Mahallesi Araç Mekanik Aksam Kontrolü Fiyatları

Büyükçekmece’de bulunan Yüksel Oto Full Servis araç tamiri işleri yapmakta olup her türlü araç mekanik aksam kontrolleri yapan oto tamir firması dır. Oto mekanik aksam kontrolü fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizlere 0 533 717 40 19 ve 0 543 587 78 98 numaralarından ya da info@yukselotofullservis.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.